Підтримка під час курсу

Записи лекцій, особистий кабінет, перевірка домашніх завдань, відповіді на питання в закритому чаті, допомога в будь-якій ситуації.

 

ПРАЦЮЄМО З 2010 РОКУ, ДИСТАНЦІЙНО НАВЧАЄМО З 2015 РОКУ!

Завжди на зв’язку

Получайте відповіді на питання в закритій чате групи. Питання по темі, по вашому проекту або по домашньому завданню.
Поддержка викладача. До кожної групи закріплені ментори та куратор – які швидко дадуть відповідь і знайдуть рішення

Лекції в режимі онлайн

Занятия по розписанню. Дивіться екран і викладача. Хороший звук. Можете задавати питання в чате або голосом. На практиці показує свій екран викладачу. Ніякої затримки все в режимі реального часу

 
 

Бажаете, приходьте!

Занятия по розписанню. Дивіться екран і викладача. Хороший звук. Можете задавати питання в чате або голосом. На практиці показує свій екран викладачу. Ніякої затримки все в режимі реального часу

 
 

ПІДТРИМКА ВИПУСКНИКІВ

Прохождение курса це тільки початок! Ще потрібно пройти стажіровку, сформувати портфоліо, написати резюме, підготуватися і пройти собеседование. Скласти дорожню карту своєї кар’єри, обозначити ціль і скласти план!

 

 • Працевлаштування
 • Стажування
 • Портфоліо
 • Як скласти резюме
 • Де шукати роботу
 • Вивчити ринок
 • Скласти дорожню карту
 • План розвитку
 

А ЩО ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

Часте питання, яке нам ставлять перед курсом. Давайте чесно! Гарантувати ніхто не буде. Якщо ви бачите гарантію, це маркетинговий хід, швидше за все під цією фразою будуть відкриті консультації, допомога в написанні резюме, поради щодо оформлення портфоліо і т.п. Ми сфокусовані на якості курсу та високої ймовірності вашого пристрою завдяки програмі та практикі. Ось що ми робимо:

 • Постійно вивчаємо вимоги роботодавців, актуалізуємо програму, спілкуємося з топ-менеджерами і HR компаніями, просім зворотний зв’язок з компаніями, в яких створені наші випускники.

 • Звичайно, допомагаємо зі складанням резюме і консультуємо з приводу співбесідування

 • Будуйте програму і практикуйте таким чином, щоб ви отримали навики, а не тільки знання, отримали перші роботи. в портфоліо і якісно його оформили

СТАЖУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

КОМПАНІЯМ, ЯКІ ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ НА СТАЖУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

Вам потрібні молодші спеціалісти?
У вас розроблена система адаптації та внутрішнього навчання?
Ви готові нарощувати співробітників?
У вас є четко сформульована вакансія Або є
рекомендації за темами, навикам яких потрібні молодші спеціалісти (ми завжди відкриваємо і раді усувати ринок для яких готових спеціалістів)
Давайте співпрацювати, відправляйте заявку, вакансії, питання, пропозиції. Наші HR зв’яжуться з вами

hr@seotech.com.ua

SEO ІНКУБАТОР

проект Академії IMT

 

Цель SEO інкубатора —  отримання навиків  під оглядом досвідченого спеціаліста. Ви працюєте над своїми проектами, отримуєте навики роботи з інструментами, отримуєте відповіді на виникаючі питання і рухаєтеся далі…

50% людей приходять в Академію, щоб отримати нову професію. Ми вважаємо, що таким студентам потрібна додаткова підтримка. Я недостатньо просто закончити курс, навіть насичений такою практикою, як  HTMLSEOPPC  або  ВЕБ-дизайн .

Люди, які тільки отримали професію, знають предмет, але поки не уміють на ньому заробляти. Це нормальна ситуація – перші гроші надо один раз шукати, заробити на тому, що тільки навчився робити.

ІНКУБАТОР – ОТРИМУЙ ДОСВІД З НАМИ

Люди, які тільки отримали професію, знають предмет, але поки не уміють на ньому заробляти. Це нормальна ситуація – перші гроші надо один раз шукати, заробити на тому, що тільки навчився робити.

ШЛЯХ ФАХІВЦЯ:

1. Навчання на курсі
2. Інкубатор Академії
3. Стажування в компанії
4. Пошук кращої роботи
Для цього працює Інкубатор IMT, якому немає аналогів в інших навчальних закладах Дніпра.
Інкубатор IMT – покращена ідея коворкінга. Не просто робоче місце, а командна робота над реальними проектами. Вы работаете с професионалами и преподавателями – получаете помощь и обратную связь. Так, на курсі було багато практик. Но то был своего рода тренажор, репетиции, а тут – виступ перед публікою.

інкубатор – це суміш коворкінга та інтернет-агентства. Заходьте на консультації зі своїми проектами або працюйте як співробітники.

Як випускник Академії IMT ви, відвідуючи Інкубатор, «вбиваєте» одразу 4 зайців:
 • Напрацьовуйте «бойовий» досвід, щоб збільшити гонорари
 • Получаєте перші роботи в портфоліо, щоб далі брати вигідні замовлення
 • Зарабатываете перші гроші в професії, розумієте на практиці, як все влаштовано
 • Встречаетесь з роботодавцями, які відвідують інкубатор у пошуках співробітників
Как работает Инкубатор?
 • Собираемся по расписанию в Академии IMT. Розбираємо проекти, влаштовуємо мозковий штурм, знаходимо варіанти рішень, розподіляємо завдання. Неділю кожен працює над своєю часткою – і знову в Інкубаторі за розбором польотів і новим завданням.
 • Інкубатор працює для випускників курсів « HTML-верстальщик» , « SEO-спеціаліст » Академії IMT.

СТАЖУВАННЯ SEO-КУХНЯ

Проект створений для тих, хто хоче отримати досвід розвитку реального проекту. Формат відрізняється від інкубатора тим, що тут ви працюєте в команді над одним проектом з реальними бюджетами. Формат більш інтенсивний. 1-2 неділі щоденної роботи. Цель, побачити результати своєї роботи і прокачаться як спеціаліст. Стажування доступна випускникам курсів Академії IMT.